До дня Бердянська заплановані заходи на будь-який смак

На апаратній нараді, було обговорено питання підготовки до святкування 190-річчя Бердянська. Передбачається насичена культурна та розважальна програма святкування ювілею, про що детально розповіли представники відповідних сфер.

Повідомляє сайт БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт БЕРДЯНСК24.

За словами начальника міського відділу культури Миколи Шостака, передбачається, що низка культурних святкових заходів розтягнеться на 4 дні: з 14 по 17 вересня.

З нагоди 190-річчя міста відбудеться святкова зустріч ветеранів Другої Світової війни з учнівською молоддю „З болем у серці пам’ятаємо” (14 вересня, 13:00, музей „Подвиг”). Цього ж дня бердянці зможуть відвідати поетичний фестиваль „Про рідне місто з любовю” (14:00, ЦКіД „Софіт”), а трохи пізніше ще одну творчу акцію для людей похилого віку „Бердянск — ты город мой родной” (18:00, сквер ім. О.С.Пушкіна).

Окремою подією 14 вересня стане презентація краєзнавчого альманаху „190 фактів про Бердянськ” та 4-го тому енциклопедії Бердянська „Ежегодник 2017” (15:00, каб.№70).

Заходи, що відбуватимуться наступного дня – 15 вересня – матимуть характер шанування пам’яті видатних бердянців, визволителів міста у часи Другої Світової війни та ветеранів. Нижче наводимо їхній орієнтовний перелік:

 • Покладання квітів до Пам’ятних дошок Почесним громадянам Бердянська Степанянцу С.А. та Добросердовій А.К.
 • Відвідування керівництвом міста і міської ради ветеранів шпитального відділення міськлікарні і пансіонату ветеранів.
 • Покладання квітів до могил Почесних громадян міста, учасників визволення Бердянська від нацистських загарбників, загиблих учасників АТО.
 • Відвідування керівництвом виконкому і міської ради ветеранів вдовиць визволителів міста, родин загиблих учасників АТО.
 • Покладання квітів до Пам’ятних дощок Почесним громадянам Бердянська Федорову, Верещагіну, Губа нову, Сухареву, Корсуну, Горшкову
 • Покладання квітів і вінків громадськістю міста до могили морякам-десантникам. Почесна вахта пам’яті
 • Концерт ансамблю „Ветеран”

Напередодні Дня народження міста – 16 вересня – заходи будуть більш різнопланові. Зокрема, творчі мешканці та гості міста можуть завітати на фестиваль талантів „Мозаїка сонячних сердець” (10:00, ЦКіД „Софіт”). Побачити промислові цікавинки можна буде на промисловій виставці-ярмарку, у міському Палаці культури (час урочистого відкриття – 10:00). Цього дня також Бердянський морський торговельний порт запрошує усіх бажаючих на День відкритих дверей. Також 16 вересня відбудеться покладання квітів на місці загибелі морського десанту в Бердянській затоці.

Додамо, що у кожному мікрорайоні міста 12, 15 та 16 вересня пройдуть спортивні свята та тематичні концерти з нагоди ювілею.

Звісно ж, найбільше цікавинок чекають на бердянців та гостей саме у День міста — 17 вересня. Розпочнуться вони з урочистого відкриття свята — Парадом мікрорайонів та флешмобом студентів БДПУ (9:00 – 11:00, площа Єдності).

Молоді також будуть цікаві спортивні заходи, заплановані на цей день. За словами начальника відділу сім’ї, молоді та спорту Вадима Шумілова, цього дня таких заходів буде декілька: шахово-шашковий фестиваль (9:00, Приморська площа), турнір зі стритболу (9:00, стадіон „Торпедо”), турнір з вуличного футболу серед шкільних команд міста (9:00, гімназія „Надія”).

За традицією, на день міста відбудеться і декілька виставок:

 • виставка військової техніки (8:00 – 15:00, біля парку ім. П.П.Шмідта);
 • виставка досягнень Бердянського міського клубу садівників-городників ім. Я.Левіна (9:00 – 12:00. парк ім. П.П.Шмідта);
 • міжрегіональна виставка собак усіх порід. (11:00, стадіон „Торпедо”).

Також, як і завжди на такі масштабні свята, музеї міста цього дня радо вітатимуть усіх бажаючих (відвідування безкоштовне).

В цей день одразу три захоплюючі фестивалі чекатимуть на бердянців:

 • фестиваль Бердянського району „Медовий вернісаж”, святковий концерт (9:00 – 12:00, парк ім. П.П.Шмідта);
 • фестиваль національних меншин „Джерела рідного краю” (10:00, площа Єдності);
 • фестиваль болгарської культури „Ізвор” (11:30, площа Єдності).

Святковий настрій створюватиме декілька концертних програм:

 • виступ військового оркестру в/ч 3033 Національної гвардії України, духового оркестру, вокально-інструментального ансамблю в/ч 3029 (12:00, парк ім. П.П.Шмідта);
 • концертно-ігрова програма та тематична виставка „Зоряні вітання рідному місту!” (16:00, КДЮТ „Зоряний);
 • міський урочистий концерт, присвячений 190-річному ювілею міста та 74-й річниці визволення Бердянська від нацистських загарбників (17:00, міський Палац культури).

Ну, а фінальним акордом свята стане організований КП „Аншлаг” святковий концерт „Зірки — Бердянську!” на Приморській площі. Привітає з днем народження міста рок-група «Ляпіс-98», а ведучими цього святкового заходу будуть відомі українські артисти — народна артистка України Ольга Сумська та заслужений артист України Віталій Борисюк.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми