У Приморську відбулося багатонаціональне свято

Минулих вихідних у Приморську, у День міста пройшло яскраве свято, яке зібрало представників багатьох національностей з усієї Запорізької області.

Повідомляє сайт ПРИМОРСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на обласну раду.

Всі різні і зі своїми традиціями й культурою, вони єдналися в рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв національних культур «Ми – українські» та «Приазовський Інтер-фольк». Ці культурно-мистецькі заходи були презентовані за підтримки комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради та департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації.

Фестиваль «Ми – українські»  має довгу історію, адже його було започатковано у 1998 році за ініціативи відділу культури міста Приморськ, який тоді очолювала Надія Клименко. Незмінним директором фестивалю був Мирон Хода, режисером – Олександр Житомирський.

На святі презентували свою культуру і традиції національності із Запоріжжя – етно-фолькколектив «Жайворонки» товариства української культури «Чумацький шлях» (голова – Тетяна Дудка), студія грузинського танцю «Імеді» (керівник – Малхаз Чахвашвілі) громадської організації «Запорізьке міське грузинське товариство ім. Шота Руставелі» (голова – Мамука Качлішвілі) та спілка поляків Запоріжжя «Полонія» (голова – Лідія Егорова).

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

 Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью